Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

GRENKE ile kiralama

Sermayenizi yatırımlara bağlamadan, direkt olarak son teknolojileri kullanmak ister misiniz? Aradığınız çözüm basit: Operasyonel Kiralama. Hızlı, basit ve ihtiyaçlarınız için ideal.

Kiralama iş kolumuz

İster ekipman kiralayıp esnekliğini korumak isteyen bir girişimci, ister kolay işleme ve hızlı nakit akışına önem veren bir bayi olun, GRENKE ile finansal ufkunuzu genişletmek çok kolay. 3.000 TL lik net satın alma fiyatı, başlangıç için yeterli.

Sizin için doğru adım: Kiralama

Her çeşit bilgisayar, sunucular, printerlar, yazılım, klimalar, el terminalleri, ofis mobilyaları kiralayabilirsiniz. Bunların tümünü ve daha fazlasını bizimle edinebilirsiniz.

Birçok finansman seçeneği varken neden GRENKE ile kiralama yapmalısınız? İşletmenizin hangi sektörde veya hangi büyüklükte olduğu fark etmez: Biz, sizin için buradayız. Küçük kiralama hacimleri söz konusu olduğunda bile uygun, cazip koşullar ve hızlı, profesyonel çözümler sunuyoruz.

IT ekipmanı kiralama alanında Avrupa’da lider olmamız bir tesadüf değil. Bizimle çalışarak, size özel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. 

 

Sorular sizde, cevaplar bizde.

Kiralama hakkındaki her şey

Daha detaylı mı öğrenmek istiyorsunuz? Sık Sorulan Sorular bölümüne bir göz atın.

 

Ürünlerimiz

Kolay kiralama veya tamamen size özgü bir şey mi arıyorsunuz? GRENKE’nin kiralama seçenekleri hakkında daha fazla bilgi alın.