Meslek grupları için GRENKE

İster çilingir, ister boyacı, ister elektrikçi olun, meslek grupları olarak mali kaygılarınızı azaltacak çözümlere ihtiyaç duyarsınız. GRENKE’nin sunabileceği çözümler.

KOBI'lerin iş profilleri ne kadar farklı olursa olsun, ticari açıdan hepsinin benzer ihtiyaçları vardır. İdeal dünyada, işin aslına müdahale etmeden kendi işlerini yürütebilmesi gerekir. GRENKE, yükü omuzlarınızdan alabilir.

Sunduğumuz özel kiralama çözümleri sayesinde gemi yapımcıları, tamamen mükemmel omurgayı tasarlamaya odaklanır, dekoratörler dikkatlerini trendlere yönlendirebilir, ortopedi teknisyenleri ise zamanlarını optimum ergonomi sunmaya ayırabilir. Kiralama çözümleri danışmanlık hizmetlerimiz, işletmenize göre uyarlanır. Çünkü işimizi, sizin kendi işinizi bildiğiniz kadar iyi biliyoruz. 

Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

Sanatınızın kâr getirmesini sağlıyoruz

Sanatınız, mesleğiniz olabilir. Bu iş ne kadar tatminkar olsa da, para kazanmadığınız sürece başarıya dönüşmez. Finansal durumunuzu çok zorlamadan işletmenize yatırım yapmanın bir yolunu arıyorsanız size yardım etmek için buradayız. Bunu yapmanın bir yöntemi, meslek grupları ve uygun ürünlere uyarlanmış finansal danışmanlık hizmetiyle yapılan kiralamadır.

Hangi kiralama tipi size uygun?

Teste başlayın! Soru Sonuç

Üç adımda size en uygun kiralama çözümümüze ulaşabilirsiniz

Yatırım ihtiyaçlarınıza göre birden fazla çözümümüz bulunmaktadır. Hangisinin size uygun olduğunu öğrenmek için testimize hemen başlayabilirsiniz.

Yılda birden fazla mı yatırım yapıyorsunuz?

İşletmeniz için farklı ekipman türlerine düzenli olarak yatırım yapıyor musunuz?

Kiralama işlemlerinizin organizasyon ve sözleşmeleri zamanınızı çok alıyor mu? 

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Genel Kira Sözleşmesidir

Yüksek yatırım ihtiyaçlarınız nedeniyle, esnekliğe gereksinim duyuyorsunuz. GRENKE Genel Kiralama Sözleşmesi size tam da bunu sunuyor. Bu sözleşmeyle, ofis ekipmanlarını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kiralayabilirsiniz. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Kira Sözleşmesidir

Yatırım planlarınız konusunda size kesinlik sunan tutarlı taksitler arıyor, aynı zamanda esnekliğinizi de korumak istiyorsunuz. Öyleyse aradığınızı buldunuz: GRENKE’nin Kira Sözleşmesi sizin için doğru seçim. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Teste başlayın!
Evet
Hayır

Ne yapmak istersiniz?

Bir sonraki adımınızı planlayın

Yıllardır kendi atölyenizi işletiyor ve artık büyümek mi istiyorsunuz? Finansal sınırlarınıza çok hızlı şekilde ulaşmak istemiyorsanız ihtiyacınız olan ekipmanları, makineleri, yazılımları ve daha fazlasını GRENKE’den kiralayın.

Sektörünüz kendini yenilerken

Elektrik mühendisi misiniz? Ya da benzer şekilde hızlı döngüleri bulunan başka bir sektörde misiniz? Ekipmanınızı iyileştirmeyi her istediğinizde finansal zorluklarla karşılaşmak istemiyorsanız, Genel Kiralama Sözleşmesi sizin için mükemmel kiralama seçeneğidir.

Daha hızlı finansman, daha iyi finansmandır

Bir teknolojik yeniliği üretim sürecinize uygulamak için belirli yazılımlara ve ekipmanlara mı ihtiyacınız var? Kira Sözleşmesi, en sermaye yoğun yatırımlara bile ulaşabilmenize ve rekabet gücünüzü korumanıza olanak sağlar.

whitepaper

İhtiyaçlarınız özeldir. Bizden alacağınız danışmanlık da size özeldir.

Oldukça farklı bir yatırım ihtiyacınız mı var? Gelin, konuşalım. Sizinle bizzat ilgilenmekten memnuniyet duyarız.

Meslek grupları için popüler çözümler

Size nasıl yardım edebileceğimizden hâlâ emin değil misiniz? Bütün çözümlerimize bir göz atın.