Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

İş Ortaklarımıza Yönelik Avantajlar

Müşterilerinizle ürünler hakkında konuşur musunuz? Peki ya fırsatlar, potansiyel ve fikirler hakkında konuşabilseydiniz? Nasıl mı? Çok kolay. GRENKE ortağı olmanız yeterli.

Müşterilerinize, sadece ürünlerden daha fazlasını sunmayı hiç düşündünüz mü? Birçok bayi, çeşitli kiralama seçenekleri de sunuyor. Bu sayede müşteriler, satın almalarını ihtiyaçlarına uygun şekilde kiralama yapabiliyor. Peki, bundan siz ne gibi bir avantaj sağlıyorsunuz? Kiralama gibi seçenekler, mevcut süreçlerinize kolayca uyarlanabilir. Böylece satın alma alternatifi olarak bütün müşterilerinize sunulabilir. Kira sözleşmesi imzalama işlemi hızlı ve kolaydır. Elektronik imzamız olan e-imza sayesinde müşterileriniz, kiralama sözleşmelerimizi dijital ortamda imzalayabilir.

Bu sürecin tamamını hızlı bir şekilde yürütebilmeniz için size bire bir tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. İlk adım, koşulları size ve ürünlerinize uyarlamaktır. Ayrıca, GRENKE satış sorumlusu, sorularınıza yanıt verebilir ve size özel çözümler sunabilir.  Sonuçta, başarılı olmanızı istiyoruz. Sizinle birlikte büyüyoruz. 

Karşılaştığınız Zorluklar ve Uygun Çözümlerimiz

Hangi sektörden olursanız olun, size ve ihtiyaçlarınıza uygun mutlaka bir kiralama çözümümüz var. 

Satış Destek

Birçok müşteri, standart satın almaya alternatifler çözümler aramaktadır. Bizimle işbirliğiniz sayesinde kiralama çözümlerini müşterilerinize sunabilirsiniz.

whitepaper

İhtiyaçlarınız özeldir. Bizden alacağınız danışmanlık da size özeldir.

Oldukça farklı bir yatırım ihtiyacınız mı var? Gelin, konuşalım. Sizinle bizzat ilgilenmekten memnuniyet duyarız.

Yönetime daha az, müşterilere daha fazla zaman ayırın

Teklif ve sözleşme hazırlamak zaman alır. Elbette bu zamanı, müşterilerinizle ilgilenerek geçirmeyi tercih edersiniz. Bunu yapabilmeniz için size ideal çözümü sunuyoruz.

GRENKE iş ortağı portalı

İş ortağı portalımız, bu süreçte tüm bürokrasiyi ortadan kaldırır. Teklifinizi hesaplayıp talepleri çevrimiçi olarak gönderin. Çok kısa sürede bizden yanıt alacaksınız. Sonrasında, sözleşmelerinizin durumunu istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede, gerçekten daha önemli işlere, asıl işlerinize daha fazla odaklanabilirsiniz.

e-İmza

Sözleşme müşteriye ulaştıktan sonra çok kısa bir süre içinde imzalanıp teslim edilsin. Gerçek olamayacak kadar iyi, değil mi? e-İmza ile artık mümkün.

Zamandan ve paradan tasarruf ettiren, doğayı koruyan imzalar

e-İmza sayesinde hem siz, hem de müşterileriniz zamandan tasarruf edersiniz. Sözleşmeler, çevrimiçi ortamda hızlıca imzalanabilir, imza için toplantı yapmanıza gerek kalmaz. e-İmza ile ilgili daha fazla bilgi alın.

Başarılı olmak için sağlam ortaklıklar kurmak gerekir

Biz ortaklıklar konusunda oldukça fazla tecrübe edindik. Bu nedenle, asıl önemli olanın, yakın ilişkiler ve uzun vadeli ortaklıklar kurmak olduğunu biliyoruz.

Sizinle el ele...

İş ortaklarımızla çalışırken tek bir amacımız var: Zamana yenik düşmeyecek başarılı ilişkiler kurmak. Bunun için de yakın iş birliği halinde olmak önemlidir.

Her zaman yanınızdayız, gerekli desteği bizzat sunmaya her zaman hazırız. Sonuç olarak, birlikte çalışırsak daha çok şey başarırız.

Diğer hizmetlerimizi öğrenin

Bu hizmetleri ister kendiniz kullanın, ister müşterilerinize sunun. Diğer hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi alın.