Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

Esneklik

Yeni bir şey denemek mi istiyorsunuz? Deneyin! Biraz destek, ihtiyacınız olan güveni size verebilir. Bu desteği nereden mi alacaksınız? Tabii ki bizden.

Ödeme gücünüzü koruyoruz

Açık konuşalım: Her şirketi ayakta tutan şey paradır. Şirkete sürekli nakit girdiği gibi sürekli yeni ihtiyaçlar doğar. Nakit akışını ayarlamak zordur ve sorun yaşamak gayet doğaldır. GRENKE ile kiralama yaparak nakit akışınızı düzenleyebilir ve bunu bir zorluk olmaktan çıkarabilirsiniz.

Beklenen ve beklenmeyen durumlar için

İster start-up, ister global bir oyuncu olsun, her şirketin fatura ve maaşlar gibi birçok işletme giderleri vardır. Bunların yanı sıra, beklenmedik ve plansız harcamalar ve yatırımlar da ortaya çıkar. Birikimlerinize dokunmamanız için zaman zaman destek gerekir.

Kiralama çözümlerimizle esnekliğinizi korumanızı sağlıyoruz. Her şirketin ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle sizin için özel tasarlanmış çözümler sunuyoruz. Diğer bir deyişle, sektörünüz veya şirketinizin boyutu ne olursa olsun, ihtiyacınız olan özgürlük, tam da ona ihtiyaç duyduğunuz zamanda sizinle.

GRENKE’nin sunduğu avantajlar

Esneklik, başı başına bir avantajdır. Ancak GRENKE ile esneklik, daha da iyidir.

Basit

Konu esneklik olduğunda, ihtiyacınız olan her şey tek bir çözüm altında.

Size Özel

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış çözümlerle yanınızdayız.

Planlaması kolay

Projelerinizi planladığınız süreler doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

Esnek

Öz sermayenize dokunmayın ve kendinize finansal özgürlük sağlayın.

Basit

Konu esneklik olduğunda, ihtiyacınız olan her şey tek bir çözüm altında.

Size Özel

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış çözümlerle yanınızdayız.

Planlaması kolay

Projelerinizi planladığınız süreler doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

Esnek

Öz sermayenize dokunmayın ve kendinize finansal özgürlük sağlayın.

Nasıl işliyor?

İyi fikirler, yalnızca daha da iyiye gidebilir

KONU
Bir otel zinciri, genişleme konusunda oldukça yenilikçi fikirlere sahip. Zamanı gelinceye kadar opsiyonlarını açık tutmak istiyor. Ancak, öz sermayesini kullanmak istemiyor.

ÇÖZÜM
Otel, ihtiyacı olan ekipmanları kiralama aracılığıyla ediniyor. Bu sayede, öz sermayesini koruyabiliyor.

İşleri sorunsuz yürütmek için

KONU
Bir kağıt üreticisi, üretime başlamadan önce bir çok ekipman için yüklü miktarlarda para harcamak zorunda. Ancak, çalışanlarının maaşlarını ve diğer tüm işletme masraflarını da ödemesi gerekiyor.
 
ÇÖZÜM
Kağıt üreticisi, GRENKE’den kiralama yaparak, sabit ve öngörülebilir taksit ödemeleri sayesinde en yeni ekipman ve malzemeleri kullanırken, çalışanlarının maaşlarını aksatmamasını sağlayacak esneklikte nakit akışını elde edebilir.

İyi donanımlı

KONU
Bir sağlık kuruluşu, personel maaşlarına çok fazla harcama yapıyor. Sonuç olarak, medikal ekipmanlara mali kaynak kalmıyor.

ÇÖZÜM
GRENKE’nin Genel Kiralama Sözleşmesi sayesinde bu kuruluş, ihtiyacı olan yeni ekipmanının taksitlerini planlı programlı bir şekilde aylık sabit taksitlerle ödeme olanağına sahip oluyor.  

ÜRÜNLERİMİZ

Ekipman ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve aynı zamanda sizi nakit problemlerine götürmeyecek bir çözüm mü arıyorsunuz? Çözüm bizde. Ürünlerimizde, size uygun bir şeyler mutlaka var.

GRENKE: Sizin için çözüm buluyoruz

Siz yapacağınız yatırımların kararını verin, kiralama çözümlerini biz sunalım. Bunu yıllardır yapıyoruz. Aslında, bu bizim için bir tutku.

İş ortağınız

GRENKE, uzun süredir şirketlerle çalışıyor. Sizi daha ileri taşıyan çözümler sunuyoruz. Bu nedenle, neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Nasıl mı? Çünkü biz de girişimciyiz.

Esneklik, size birçok fırsat sağlar. Projelerinizin birçoğu esnekliğe bağlı olduğu için hem sürekli hem de kısa vadeli fonlara güvenebilmeniz gerekir. Bizimle çalıştığınızda böyle bir sorununuz kalmaz.

whitepaper

GRENKE ile iş ortaklığı

Makina-Ekipman mı satıyorsunuz? Müşterilerinize daha fazla ödeme seçeneği sunmak ister misiniz? Öyleyse iş ortağımız olun, tekliflerimizin ve özel şartlarımızın tadını çıkarın.

Her şey için bir çözüm

Esneklik önemli olsa da her şey değildir. Doğal olarak, geri kalan konular için de çözümlerimiz var.

Ekipman Kiralama

Belirli bir ekipmana mı ihtiyacınız var? Ofis mobilyası, IT ekipmanları, yazıcılar, yazılımlar veya tamamen farklı bir şey? Öyleyse kiralama sizin için doğru seçenek. Birçok ekipmana yönelik olarak size çeşitli vadeler sunabiliriz. Belki de hayalinizdeki ekipmanı burada bulabilirsiniz.