Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

Kesintisiz üretim için GRENKE

Globalizasyon, Dijitalizasyon, Endüstri 4.0... Şirketinizin başarısı, stratejik kararlar almaya ve hızlı hareket kabiliyetinize bağlıdır. GRENKE’nin sunduğu özel kiralama çözümleriyle istediğiniz özgürlüğe kavuşabilirsiniz.

Yeni teknolojik gelişmeler, yeni piyasalar yaratır. Kesintisiz bir hizmet için sisteminizin de kesintisiz olması önemlidir. Örneğin enerji üretimi, otomotiv yan sanayi, ürün tasarımı ve bilişim. Sizin şirketiniz ne tür bir zorlukla karşı karşıya? 

İster üretiminizi iyileştirmek, ister kalitenizi veya kapasitenizi artırmak, ister yeni şube açmak, ister satış ağınızı iyileştirmek istiyor olun, yenilenme her zaman için finansal riskleri de beraberinde getirir. GRENKE sizinle birlikte büyür. Çözümlerimiz, istediğiniz kadar global ve esnek hale gelebilir. Biz de size istediğiniz kadar yakın olabiliriz.

Her sektör bizim uzmanlığımız

İster makine veya kimya mühendisi olun, ister gıda üretim tesisiniz olsun, sektörünüzdeki farklı gereklilikler ve zorlukları biliyoruz. Sizinle birlikte çalışarak ihtiyaçlarınız için doğru çözümü bulabiliriz. 

Hangi kiralama tipi size uygun?

Teste başlayın! Soru Sonuç

Üç adımda size en uygun kiralama çözümümüze ulaşabilirsiniz

Yatırım ihtiyaçlarınıza göre birden fazla çözümümüz bulunmaktadır. Hangisinin size uygun olduğunu öğrenmek için testimize hemen başlayabilirsiniz.

Yılda birden fazla mı yatırım yapıyorsunuz?

İşletmeniz için farklı ekipman türlerine düzenli olarak yatırım yapıyor musunuz?

Kiralama işlemlerinizin organizasyon ve sözleşmeleri zamanınızı çok alıyor mu? 

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Genel Kira Sözleşmesidir

Yüksek yatırım ihtiyaçlarınız nedeniyle, esnekliğe gereksinim duyuyorsunuz. GRENKE Genel Kiralama Sözleşmesi size tam da bunu sunuyor. Bu sözleşmeyle, ofis ekipmanlarını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kiralayabilirsiniz. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Kira Sözleşmesidir

Yatırım planlarınız konusunda size kesinlik sunan tutarlı taksitler arıyor, aynı zamanda esnekliğinizi de korumak istiyorsunuz. Öyleyse aradığınızı buldunuz: GRENKE’nin Kira Sözleşmesi sizin için doğru seçim. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Teste başlayın!
Evet
Hayır

Neler planlıyorsunuz?

İşleriniz aksamasın.

Şirketinize yatırım yapmak istiyorsanız, nakit akışını planlamak olmazsa olmazdır. Yatırım yaptıktan sonra darboğaza girmeyi istemezsiniz. Çözüm mü? Kira Sözleşmesi.

Rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı oluyoruz

Etkin ve verimli üretim, pazardaki rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olur. İhtiyacınız olan tüm makine ve ekipmanların yenilenme ve güncellenme aralıkları teknolojik gelişmelere paralel olarak giderek kısalmaktadır. Buna ayak uydurabilmeniz için finansal anlamda esnek olmanız gerekir. Genel Kiralama Sözleşmemiz de size tam olarak bunu sunar. Bu sayede, istediğiniz zaman yenilik yapabilir ve operasyonunuzun başarısını koruyabilirsiniz.

Harcama kalemlerinizi düzene koyun

Hammadde, ara malzeme, enerji ve eğitimler için sürekli ödeme yapıyorsunuz ve bunlar için genellikle peşin ödeme mi yapıyorsunuz? Birçok şirket, en yeni ekipmanları peşin alacak bütçeye sahip değildir. Ekipmanlarınızı satın almak yerine kiralayarak, ihtiyaç duyduğunuz özgürlüğü kendinize tanıyabilirsiniz.

whitepaper

İhtiyaçlarınız özeldir. Bizden alacağınız danışmanlık da size özeldir.

Oldukça farklı bir yatırım ihtiyacınız mı var? Gelin, konuşalım. Sizinle bizzat ilgilenmekten memnuniyet duyarız.

Üretim ekipmanları kiralaması için popüler çözümler

Size nasıl yardım edebileceğimizden hâlâ emin değil misiniz? Bütün çözümlerimize bir göz atın.