Sağlık için GRENKE

Konu yalnızca hastalarınıza verdiğiniz sözler uyguladığınız tedavi değildir; kliniğiniz veya hizmetiniz de sağlıklı olmalıdır. GRENKE, size bunun içim doğru reçeteyi yazıyor.

Sağlık sektöründeki birçok kuruluş belirli kısıtlamalar altında faaliyet göstermektedir. Standart ücretler, sabit vergiler ve düzenlemeler sizin de finansal durumunuzu kısıtlıyor mu? Üstelik, kâr elde edebilmek için ciddi oranda bir baskıyla mı karşı karşıyasınız?

GRENKE sayesinde, yalnızca işinize odaklanabilirsiniz. Sağlık sektöründe deneyimli bir iş ortağı olarak, nakit akışınızı nasıl düzelteceğinizi biliyoruz. Bir klinik açmak veya medikal ekipman kiralamak istiyor olmanız fark etmez. Karşı karşıya olduğunuz sorun için, size özel bir çözüm bulacağız.

Sağlıklı bir gelecek için

Sağlık alanındaki gelişmeler ve hızlı nüfus artışı, sağlık sektörünün, gelecekte daha da önemli bir alan olacağı anlamına geliyor. Aynı zamanda, yeni teknoloji ve verimlilik konusundaki baskı da artıyor. Dolayısıyla doktorlar, hastaneler ve her çeşit sağlık tesisleri için beklentiler de artış gösteriyor. Bu beklentileri karşılamaya çalışmanın sizi finansal olarak zorlamasına izin vermeyin. Biz tam olarak bunun için varız. Gelin, konuşalım.

Hangi kiralama tipi size uygun?

Teste başlayın! Soru Sonuç

Üç adımda size en uygun kiralama çözümümüze ulaşabilirsiniz

Yatırım ihtiyaçlarınıza göre birden fazla çözümümüz bulunmaktadır. Hangisinin size uygun olduğunu öğrenmek için testimize hemen başlayabilirsiniz.

Yılda birden fazla mı yatırım yapıyorsunuz?

İşletmeniz için farklı ekipman türlerine düzenli olarak yatırım yapıyor musunuz?

Kiralama işlemlerinizin organizasyon ve sözleşmeleri zamanınızı çok alıyor mu? 

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Genel Kira Sözleşmesidir

Yüksek yatırım ihtiyaçlarınız nedeniyle, esnekliğe gereksinim duyuyorsunuz. GRENKE Genel Kiralama Sözleşmesi size tam da bunu sunuyor. Bu sözleşmeyle, ofis ekipmanlarını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kiralayabilirsiniz. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Kira Sözleşmesidir

Yatırım planlarınız konusunda size kesinlik sunan tutarlı taksitler arıyor, aynı zamanda esnekliğinizi de korumak istiyorsunuz. Öyleyse aradığınızı buldunuz: GRENKE’nin Kira Sözleşmesi sizin için doğru seçim. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Teste başlayın!
Evet
Hayır

Neye ihtiyacınız var?

Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

Klinik 4.0

Daha rahat, daha verimli, daha modern: GRENKE, hastanenizi veya kliniğinizi daha modern hale getirmenize yardımcı olabilir. Her zaman en yeni teknolojileri kullanın.  IT ekipmanlarınızın ve yazılımlarınızın yanı sıra, neden medikal ekipmanlarınızı da kiralamıyorsunuz?

En iyi, en yeni ekipmanlar her zaman sizde olsun

En yeni teknolojiye sahip tanı ve tedavi ekipmanları, kliniğinize ciddi bir avantaj sağlar. Hem genel sağlık kontrollerinizi verimli bir şekilde yapabilir, hem de hastalarınıza konforlu bir deneyim sunabilirsiniz. Genel Kiralama Sözleşmesi ile istediğiniz zaman istediğiniz ekipmana ulaşabilirsiniz. 

Hastalarınız kendilerini evinde gibi hissetsin

Diş hekimisiniz ve kliniğinizi daha modern hale getirmek mi istiyorsunuz? Hastalarınızın kendilerini rahat hissedebilmeleri için, hoş ve steril bir ortam yaratmanız çok önemlidir. Kiralama ile kliniğinizi en modern ekipmanlarla donatabilir ve nakit akışınızı daha kolay planlayabilirsiniz.

whitepaper

İhtiyaçlarınız özeldir. Bizden alacağınız danışmanlık da size özeldir.

Oldukça farklı bir yatırım ihtiyacınız mı var? Gelin, konuşalım. Sizinle bizzat ilgilenmekten memnuniyet duyarız.

Sağlık sektörü için popüler çözümler

Size nasıl yardım edebileceğimizden hâlâ emin değil misiniz? Bütün çözümlerimize bir göz atın.