Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

Satış Destek

Peşin alım, her müşteri için mümkün değildir. Müşterilerinizin şirketinizden eli boş ayrılmaması için, onlara alternatif kiralama türleri sunabilirsiniz.

Daha iyi performans, daha çok gelir

Müşterilerinize daha fazla esneklik tanıyın. Bunun karşılığını, daha fazla satış ve müşteri sadakati olarak alacaksınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerimiz, müşterilerinize, hizmetlerimizi kullanırken nasıl ödeme yapacaklarını seçme imkanı sunar. Diğer bir deyişle, müşterilerinize ödeme özgürlüğü sunabilir ve daha fazla satış imkanı yaratabilirsiniz.
Bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Ürünlerimizle destek vermenin yanı sıra, her ihtiyacınız olduğunda size tavsiye ve destek veriyoruz.

Avantajlarınız

Yanınızda doğru destek varsa ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu, basit bir gerçektir.

Kişisel

Sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Şeffaf

Teklif aşamasından imzalı sözleşmeye kadar tamamen şeffaf.

Hızlı

Kısa işlem süreleri ve 24 saat içinde hızlı ödeme.

Güvenilir

Uzun yılların deneyimi ve istikrarlı bir ortaklık

Kişisel

Sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Şeffaf

Teklif aşamasından imzalı sözleşmeye kadar tamamen şeffaf.

Hızlı

Kısa işlem süreleri ve 24 saat içinde hızlı ödeme.

Güvenilir

Uzun yılların deneyimi ve istikrarlı bir ortaklık

Sadece kiralamadan daha fazlası

Desteğimiz, ürünlerimizle sınırlı kalmıyor.
Satış konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? Size yardım etmek için buradayız. Müşterilerinizin özel bir talebi mi var? Size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Kullanabileceğiniz kiralama seçeneklerinden emin değilseniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yalnızca bu da değil. GRENKE satış temsilcilerimizden birisi, size müşterilerle yaptığınız görüşmelerde de severek yardımcı olur.

Çok daha fazlasını da yapabiliriz. Bazı müşteri talepleri için hızlı çözümler gerekir. Sizi bunlarla yalnız bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Örneğin bir müşterinin kısa süre içerisinde çok sayıda ürüne ihtiyacı varsa, uygun çözüm için size yardımcı oluruz

Böylelikle, müşterilerinize tam bir hizmet sunabilirsiniz.

Ürün sizden, kiralama bizden

Ürününüzün kiralanamayacağını mı düşünüyorsunuz? Sizi bunun aksine ikna edeceğiz. Kiralık ekipman listemize göz atın; aradığınız ekipmanı mutlaka bulacaksınız.

Damgalama makineleri

Şirketiniz, her gün sayısız mektup gönderiyor. Bu mektupların her birine damga vurmak oldukça yorucu bir iş. Bu nedenle, damgalama makinesine ihtiyacınız var. GRENKE'den kiralama seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. 

Fitness ekipmanları

Müşterilerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olun. Bunun için, doğru fitness ekipmanları edinmelisiniz. İster yalnızca bir egzersiz bisikletine ihtiyacınız olsun, ister spor salonunuzu baştan aşağı yeniliyor olun, GRENKE ideal çözüm ortağınızdır.

Otel ekipmanları

Temizlik ekipmanları, otellere özel yazılımlar, odalar için mobilya ve beyaz eşyalar... Otel işletiyorsanız düşünmeniz gereken çok şey var. Ancak, peşin ödeme yapmanıza gerek yok. GRENKE'den kiralama yapabilirsiniz.

Forkli̇ftler

Ağır şeyleri yürütmek sizin işiniz. Bunun için forklifte ihtiyacınız var. Her gün çok fazla yük taşıyacağınız için forkliftlerin oldukça dayanıklı olması gerekir. Konu yük olduğunda, yükünüzü hafifletmek bizim işimiz. Siz kiralamanın keyfine varın.

IT ekipmanları

Günümüzde mobil cihazlar, günlük çalışma hayatının ayrılmaz bir parçası. Birçok kişi, mobil cihazları, işlerinin en önemli aracı olarak görüyor. Ancak cihazlar, sunucular ve bellek vb. ekipmanlar uygun fiyatlı olmayabilir. Bu nedenle, bu cihazların kiralanması konusunda size yardımcı olabiliriz.

Ofis mobilyaları

Ofisinizi genişletmek istiyorsanız, yeni ofis ekipmanları almak oldukça maliyetli olabilir. Birkaç ofis sandalyesinden bütün bir resepsiyon alanına kadar, ofis ekipmanı kiralama konusunda GRENKE’ye güvenebilirsiniz.

Audio-Visual ekipmanlar

Audio-Visual... Fikirlerinizi pratiğe dökün: Tek ihtiyacınız olan şey doğru ekipman. GRENKE'den; kamera, mikrofon ve ışıklandırma ekipmanları için kiralama fırsatları yakalayabilirsiniz.

Medikal ekipmanlar

İnsanların sağlığı, önceliğinizdir. Kullandığınız ekipmanlara güvenebilmeniz gerekir. Medikal ekipman kiralaması söz konusu olduğunda bize güvenebilirsiniz.

Fotokopi ve yazıcılar

Fotokopi cihazları ve yazıcılar, ofislerde sürekli olarak kullanılır. Dolayısıyla bu cihazların dayanıklı olması gerekir. Ancak, yüksek kaliteli cihazlar genelde çok pahalıdır. Fakat GRENKE sayesinde bu durum artık sorun değil. Kolayca bizden kiralayabilirsiniz.

Kasa sistemleri

Şirketinizin gücünü koruyan şey satıştır. Doğru kasa sistemleri, size bu konuda destek olabilir. Yazar kasa bilgisayarları, kontrol panelleri, scannerlar, etiketleme makineleri ve uygun yazıcılar dâhildir. Bütün bunları nasıl edinebilirsiniz? Kiralayarak.

Kahve makineleri

Tek dokunuşla kahvenizi alabileceğiniz bir makine, güne harika bir başlangıç demektir. Kahve makinesi kiralayarak bu hissi çalışanlarınızla paylaşın.

Kompresörler

Kompresörler, şantiyelerden atölyelere birçok alanın yanı sıra temizlik de dâhil olmak üzere her türlü uygulamada kullanılır. Kompresörlere neden ihtiyacınız olursa olsun, maliyet konusunda üstünüzdeki baskıyı azaltacağımızdan şüpheniz olmasın. Bütün bunları GRENKE'den kiralayabilirsiniz. 

LED teknolojileri

Dünyayı aydınlatıyorsunuz. LED teknolojileri, aydınlatmanın eşsiz bir yöntemi olmanın yanı sıra, yaratıcılık ve yenilik konusunda da inanılmaz bir potansiyel taşır. Ancak, pek de uygun fiyatlı değildir. Bu noktada biz devreye giriyoruz. GRENKE sayesinde yüksek maliyetler artık sorun değil.

Multimedya ekipmanları

Multimedya ekipmanlarına her alanda ihtiyaç duyulur. Projektörler, monitörler, projeksiyon ekranları, monitör tutucular, kulaklık stantları ve diğer birçok ekipman bu kapsama dâhildir. Bunların tamamını GRENKE aracılığıyla kiralayabilirsiniz.

Telekomünikasyon sistemleri

Günlük işlerde, kusursuz iletişim genelde kritik öneme sahiptir. Bu nedenle, telekomünikasyon sistemlerinin kiralanması konusunda da size yardımcı oluyoruz.

Makine/Ekipman

Atölyenizde, işinizi kolaylaştıran birçok makine-ekipman bulunur. Doğru kiralama çözümleri için GRENKE yanınızda.

Temizlik teknolojisi

Zemin temizleme makineleri, elektrikli süpürgeler ve basınçlı yıkayıcılar ile her zaman temiz kalın. Maliyeti düşük tutmanız konusunda size yardımcı oluyoruz. GRENKE ile kiralayabilirsiniz.

Yazılım

Donanımınız zaten varsa ve ihtiyacınız olan şey yazılımlarsa yine bize başvurabilirsiniz. Yazılımlarınızı bile GRENKE aracılığıyla kiralayabilirsiniz 

Güvenlik sistemleri

Güvenlik sistemleri, alarm sistemleri ve güvenlik kameraları ile şirketinizi ve çalışma alanlarınızdaki birçok değerli ekipmanı korumalısınız. Bu ekipmanları da GRENKE'den kiralayabilirsiniz.

Elektrikli Bisikletler

Trafikte uzun saatler geçirme derdinden kurtulurken bir yandan da çevreyi koruyup sağlığınızı iyileştirmek ister misiniz? Şirketinizde, en yeni elektrikli bisikletleri kullanmak ister misiniz? GRENKE ile çalışanlarınızın sağlıklı ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

1 / 20

İş ortaklarımızdan biri de siz olun

Müşterilerinize kiralama seçeneği sunmak ister misiniz? Öyleyse bizimle iletişime geçin.

GRENKE şubesi bulun

Uzağınızda değiliz.

Lokasyon seçin

İlgili iletişim bilgileri görüntülenecektir.

İş ortaklığı başvurusunda bulunun

Bizimle iletişime geçin.

GRENKE şubesi bulun

Uzağınızda değiliz.

Lokasyon seçin

İlgili iletişim bilgileri görüntülenecektir.

İş ortaklığı başvurusunda bulunun

Bizimle iletişime geçin.