Serbest meslek sahipleri için GRENKE

Basit ve size özel kiralama çözümlerimiz, güçlü yönlerinizi kullanmanıza olanak sağlar. Her zaman için en yeni ekipmanları kullanabilir, sonuç olarak kendinize finansal esneklik sağlayabilirsiniz.

Tam da ihtiyaç duyduğunuz destek

Serbest meslek sahipleri için, her yatırım hem yeni bir fırsat, hem karşılaşılacak birçok problem anlamına gelir. Size, fikirlerinize ve hayallerinize inanıp onları hayata geçirme cesaretini vermek istiyoruz. Bu nedenle kiralama çözümlerimiz, size ihtiyacınız olan güvenliği ve desteği sağlıyor.

Siz fikir üretin, yatırımı bize bırakın.

Kendi şirketinizi, bekleyen faturaların peşinde koşmak veya planladığınız eğitime, hammadde alımına yetecek paranız olup olmadığını düşünmek için kurmadınız. GRENKE olarak bunun farkındayız. Bu nedenle de esnekliğinizi korumak için size özel çözümler sunuyoruz. Bu çözümler, ofisiniz ve işletmeniz için ihtiyacınız olan yazılımlardan ofis mobilyalarına kadar birçok alanı kapsamaktadır.

GRENKE – İşletmeniz için dört kat daha iyi

Kişisel

Size Özel

Basit

Esnek

Kişisel

Size Özel

Basit

Esnek

Sizin kadar eşsiz çözümler

Müşterilerinize sıradan hizmetler yerine onlara özel çözümler mi sunuyorsunuz? Aynın şeyi GRENKE’den bekleyebilirsiniz! İster esnekliğinizi korumak istiyor olun, ister makine parkınız için özel kiralama çözümleri arayın, GRENKE'de destek bulabilirsiniz.

Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

Deneyim, güven verir

GRENKE, size girişimci ruhunuzu ortaya koyma özgürlüğü verir. Her şey size özeldir ve en uygun koşullarla gerçekleştirilir.

KOBİ’ler için iş ortağınız

İşlerini yoluna koymak isteyen serbest meslek sahiplerine destek olma konusunda çok istekliyiz. GRENKE, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok yönlü bir yardımcıdır.

Sanayi, perakende veya hizmet sektöründe olmanız farketmez. 40 yılı aşkın deneyimimizle sizi destekliyoruz.

Kiralama çözümlerimiz

Bu harika kiralama fırsatlarıyla, şirketinizi ileriye taşıyabiliriz: