Kamu Kuruluşları için GRENKE

Belediyelere, okullara ve kamu kuruluşlarına, ihtiyaç duydukları özgürlüğü veriyoruz. Kulüpler, siyasi partiler, kamu kuruluşları, dini kurumlar ve onların iştirakleri için de aynı çözümleri sunuyoruz. 

Mükemmel koşullar, minimum prosedür

GRENKE, özel kiralama çözümleriyle, halihazırda çok sayıda belediyeye ve kamu kuruluşuna destek olmaktadır.

Deneyimlerimize güvenebilirsiniz

Önemli olan gerçeklerdir. Tam da bu nedenle, GRENKE sizin için doğru seçimdir. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız bize yalnızca kamu kurumlarıyla 40 yılı aşkın süredir çalışarak geliştirdiğimiz uzmanlığımız için değil, aynı zamanda ilk iletişim anından sözleşmenin sonuna kadar verdiğimiz destek ve danışmanlık için değer vermektedir. Bizimle çalışarak, kaynaklarınızın doğru şekilde yönetilmesi konusunda gözünüz arkada kalmaz. Kendi sosyal faaliyetlerimiz dolayısıyla kamu kuruluşklarının bütçe ihtiyaçları konusunda bilgi sahibiyiz. Peki, GRENKE ile çalışmamanız için bir neden var mı? Elbette yok. Kiralama alanındaki çözümlerimizi çok beğeneceksiniz! Sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz.

GRENKE ile her zaman emin ellerdesiniz

Deneyimli

Şeffaf

Kişisel

Size Özel

Deneyimli

Şeffaf

Kişisel

Size Özel

Hizmetlerimiz, hep bir adım önde olmanıza aracı olur

Ekipman Kiralamasıyla, dizüstü bilgisayarlardan ve 3D yazıcılardan tutun, ofis mobilyalarınıza kadar, üretkenliğinizi, rekabet gücünüzü ve çalışma ortamınızı iyileştirip geliştirebilirsiniz.

Ekipman Kiralama

Belirli bir ekipmana mı ihtiyacınız var? Ofis mobilyası, IT ekipmanları, printerlar veya tamamen farklı bir şey? Öyleyse kiralama sizin için doğru seçenek. Bu opsiyonu seçerseniz, birçok ekipmana yönelik olarak size çeşitli çözümler sunabiliriz. Belki de hayalinizdeki ekipmana bizimle sahip olabilirsiniz.

 

Deneyim, güven verir

GRENKE, size girişimci ruhunuzu ortaya koyma özgürlüğü verir. Her şey size özeldir ve en uygun koşullarla gerçekleştirilir.

Başarınızdan güç alıyoruz

1978’den beri, işlerini yoluna koymak isteyen kuruluşlara yardım ediyor olmaktan çok memnunuz. GRENKE, küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok yönlü bir yardımcıdır. 

Sanayi, perakende veya hizmet sektöründe olmanız farketmez. 40 yılı aşkın deneyimimizle sizi destekliyoruz.

 

 

 

Kiralama Çözümlerimiz

Bu harika kiralama fırsatlarıyla, şirketinizi ileriye taşıyabiliriz:

Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00