Türkiye'de GRENKE

Girişimcilik bizim DNA'mızda var. GRENKE, 1978 yılında Almanya’nın Baden-Baden şehrinde kurulmuştur. Türkiye şubemiz ise 2011’de açılmıştır. 

İzin verin, işinizi kolaylaştıralım.

Zamanı gelmiş bir fikrin doğmasına engel olamazsınız. GRENKE’nin sunduğu çözümler, 40 yılı aşkın bir süredir, işletmelerin başarısı için gereken finansal çerçevelerini belirliyor. Biz bunu hızlı ve kolay bir şekilde, müşterilerimize özel çözümler sunarak yapıyoruz.

All-In-One Kiralama Çözümleri

Harika işler, mütevazı bir şekilde başlar. Tek ihtiyacınız olan şey özgüven ve finansal özgürlüktür.

GRENKE’de her anlamda girişimciyiz. Bu nedenle de cesur olmak ve müşterilerimizi de cesaretimize ortak etmek istiyoruz. İster IT ekipmanları, ister ofisinizin mobilyalarını kiralamak istiyor olun, GRENKE Türkiye sizin yanınızda. Küçük sözleşmeleri hızlı ve güvenli bir şekilde yönetmek bizim uzmanlık alanımızdır. Süreçleri size özel olarak tasarlarken aynı zamanda sizden de ilham alıyoruz.

Misyonumuz "Hızlı. Öncü. Dijital." bizim kendi sektörümüzdeki en büyüklerden biri olmamızı sağladı. Ancak kendimizi yenilemeye ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. 

Sayılarla GRENKE Türkiye*

Nerede olursanız olun, iş ortağınız GRENKE’dir. İşte sayılarla GRENKE TÜRKİYE:

1
Türkiye'deki şube sayısı
2011
GRENKE Türkiye şubesinin açılışı
10
GRENKE Türkiye çalışan sayısı

* 31/12/2023

En yakın GRENKE

Bize ulaşmak çok kolay. Ülkenizi seçip konumunuzu girdiğinizde, size en yakın GRENKE ofisinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

02

Mar 2021

GELECEĞE OLUMLU BAKIYOR VE İŞ ORTAKLARIMIZI TEŞVİK EDİYORUZ

Hep birlikte daha önce görülmemiş bir yılı geride bıraktık. Tüm dünya ve küresel ekonomi COVID-19 ile sarsıldı. Salgın ve beraberinde getirdiği kısıtlamalar pek çok sektörü ve endüstriyi etkiledi. ...

08

Haz 2020

HIZLI. ÖNCÜ. DİJİTAL.

  • Yeni misyonumuz; "Hızlı. Öncü. Dijital."
  • Kiralama çözümlerimiz sayesinde bayilerimizi ve müşterilerimizi, fikirlerini hayata geçirmek için ihtiyacı olan özgürlüğe kavuşturuyoruz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz başka şeyler...

GRENKE Türkiye size deneyimlerini, uzmanlığını ve iş ortaklığını sunmaya hazır. Daha fazla bilgi alın veya bizimle mutlaka iletişime geçin.