Perakende için GRENKE

Kısa ve orta vadeli planlamalarınızı daha kolay hale getirmek ister misiniz? GRENKE’de mükemmel çözümler sizi bekliyor.

Toptan satış ve perakende, ekonominin merkezidir. Bu sektörlerde sürekli artan ciro, online satışlardan elde edilir. Karşınıza çıkacak zorluklara hazır mısınız? Müşterileriniz, her zaman için en yüksek kalitenin yanı sıra, sıra dışı tedarik kapasitesi ve esnek ödeme seçenekleri bekler. Ancak, tüm bunlar, harcama yapılması ve esnekliğin sınırlanması anlamına gelir. Esneklik, özellikle kâr marjının çok düşük olduğu perakende sektöründe çok kritik bir husustur.

GRENKE, perakende için doğru ürünlerin yanı sıra kiralama çözümleri danışmanlığı sunar. Cazip kiralama seçenekleriyle, müşterilerinizin satın alma kararlarını kolaylaştırıyoruz. Çözümlerimiz size özeldir ve en uygun koşullarla gerçekleştirilir.

Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

İşletmeniz çalışmaya devam etsin

Birçok lider perakende şirketi, halihazırda GRENKE’nin çözümleri ile çalışmaktadır. Örneğin kasa sistemleri, barkod okuyucular ve ofis ekipmanları kiralamak için uygun GRENKE çözümlerine başvurmaktadırlar. Sonuç olarak planlama kolaylığı elde ederler. Size uygun çözümlerimiz için hemen görüşebiliriz. 

 

Hangi kiralama tipi size uygun?

Teste başlayın! Soru Sonuç

Üç adımda size en uygun kiralama çözümümüze ulaşabilirsiniz

Yatırım ihtiyaçlarınıza göre birden fazla çözümümüz bulunmaktadır. Hangisinin size uygun olduğunu öğrenmek için testimize hemen başlayabilirsiniz.

Yılda birden fazla mı yatırım yapıyorsunuz?

İşletmeniz için farklı ekipman türlerine düzenli olarak yatırım yapıyor musunuz?

Kiralama işlemlerinizin organizasyon ve sözleşmeleri zamanınızı çok alıyor mu? 

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Genel Kira Sözleşmesidir

Yüksek yatırım ihtiyaçlarınız nedeniyle, esnekliğe gereksinim duyuyorsunuz. GRENKE Genel Kiralama Sözleşmesi size tam da bunu sunuyor. Bu sözleşmeyle, ofis ekipmanlarını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kiralayabilirsiniz. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Kira Sözleşmesidir

Yatırım planlarınız konusunda size kesinlik sunan tutarlı taksitler arıyor, aynı zamanda esnekliğinizi de korumak istiyorsunuz. Öyleyse aradığınızı buldunuz: GRENKE’nin Kira Sözleşmesi sizin için doğru seçim. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Teste başlayın!
Evet
Hayır

Geleceği nasıl şekillendirebilirsiniz?

Hizmet edebilmeniz için, size hizmet sunuyoruz

Günümüzde, etkin stok yönetimi, depo lojistiği, dolayısıyla da gereken miktarları zamanında ve minimum maliyetle teslim etmek çok önemli. Bunun için, elinizin altında ciddi seviyede otomasyon ve esnekliğin olması gerekiyor. GRENKE, bütün bu sistemleri ve yazılımları kiralama konusunda size yardımcı oluyor.

Müşteri deneyimi yaratın

Perakendenin en önemli dinamikleri nelerdir? Her şeyden önce, müşterilerin baş döndürücü ihtiyaçları ve son olarak, satış noktasında pozitif bir müşteri deneyimi sunmak için neredeyse sonsuz sayıda ve süregelen talepler. Genel Kiralama Sözleşmesi yapmayı tercih ederseniz fikirlerinizi dilediğiniz zaman hayata geçirmenize yardımcı oluruz. Ayrıca, her zaman için en güncel ekipmanları kullanırsınız.

Yapmak istediklerinizi yapabilmeniz için, her şeyi sizin için daha kolay hale getiriyoruz

Dijitalizasyon, perakende sektörünü kökten değiştiriyor ve ödeme gibi birçok işlemi kolaylaştırıyor. Siz de müşterilerinize daha kolay ödeme seçenekleri sunmak isterseniz, Kira Sözleşmesi yaparak en güncel sistemleri ve yazılımları kiralayabilirsiniz. Bu kadar basit.

whitepaper

İhtiyaçlarınız özeldir. Bizden alacağınız danışmanlık da size özeldir.

Oldukça farklı bir yatırım ihtiyacınız mı var? Gelin, konuşalım. Sizinle bizzat ilgilenmekten memnuniyet duyarız.

Perakende için popüler çözümler

Size nasıl yardım edebileceğimizden hâlâ emin değil misiniz? Bütün çözümlerimize birden göz atın.