Ekipman kiralama

Şirketinizin büyüklüğü finansal kurumlarda önemli bir kriter midir? GRENKE'de değildir... İster yerel bir işletme, ister global bir şirket olun, GRENKE’de, her türlü yatırım ihtiyacınız için kiralama çözümlerini bulacaksınız.

Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

Tam ihtiyacınız olan şey, tam da istediğiniz gibi

Siz yeni bir ekipman istiyorsunuz, biz doğru kiralama çözümleri sunuyoruz.

Her işletme için

Sizin için, ihtiyaçlarınız ve istediğiniz ekipman için doğru kiralama çözümlerini sunuyoruz.

GRENKE’deki satış temsilciniz, size uygun ürün için özel bir teklif hazırlar. Burada farklı boyuttaki şirketler arasında ayrım yapılmaz; herkese uygun bir çözümümüz mutlaka vardır.

Kiralamanın avantajları

GRENKE ile çalışmanın size sağlayacağı avantajlar neler midir? Birlikte göz atalım...

Hızlı

Yeni ekipmanlar kullanabilmek için uzun süre beklemek zorunda değilsiniz.

Size Özel

Sizin ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.

Planlaması Kolay

Bizimle her türlü ekipman kiralayabilirsiniz.

Kişisel

Sizinle birlikte doğru kiralama çözümünü bulabiliriz.

Hızlı

Yeni ekipmanlar kullanabilmek için uzun süre beklemek zorunda değilsiniz.

Size Özel

Sizin ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.

Planlaması Kolay

Bizimle her türlü ekipman kiralayabilirsiniz.

Kişisel

Sizinle birlikte doğru kiralama çözümünü bulabiliriz.

Kiralayabileceğiniz şeyler

Kiralamaya yönelik çeşitli seçenekler mevcuttur. Listemize göz atın; hayalinizdeki ekipmanı mutlaka bulacaksınız. İstediğiniz ürünü göremediniz mi? Bizimle iletişime geçin.

Damgalama makineleri

Şirketiniz, her gün sayısız mektup gönderiyor. Bu mektupların her birine damga vurmak oldukça yorucu bir iş. Bu nedenle, damgalama makinesine ihtiyacınız var. GRENKE'den kiralama seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. 

Fitness ekipmanları

Müşterilerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olun. Bunun için, doğru fitness ekipmanları edinmelisiniz. İster yalnızca bir egzersiz bisikletine ihtiyacınız olsun, ister spor salonunuzu baştan aşağı yeniliyor olun, GRENKE ideal çözüm ortağınızdır.

Otel ekipmanları

Temizlik ekipmanları, otellere özel yazılımlar, odalar için mobilya ve beyaz eşyalar... Otel işletiyorsanız düşünmeniz gereken çok şey var. Ancak, peşin ödeme yapmanıza gerek yok. GRENKE'den kiralama yapabilirsiniz.

Forkli̇ftler

Ağır şeyleri yürütmek sizin işiniz. Bunun için forklifte ihtiyacınız var. Her gün çok fazla yük taşıyacağınız için forkliftlerin oldukça dayanıklı olması gerekir. Konu yük olduğunda, yükünüzü hafifletmek bizim işimiz. Siz kiralamanın keyfine varın.

IT ekipmanları

Günümüzde mobil cihazlar, günlük çalışma hayatının ayrılmaz bir parçası. Birçok kişi, mobil cihazları, işlerinin en önemli aracı olarak görüyor. Ancak cihazlar, sunucular ve bellek vb. ekipmanlar uygun fiyatlı olmayabilir. Bu nedenle, bu cihazların kiralanması konusunda size yardımcı olabiliriz.

Ofis mobilyaları

Ofisinizi genişletmek istiyorsanız, yeni ofis ekipmanları almak oldukça maliyetli olabilir. Birkaç ofis sandalyesinden bütün bir resepsiyon alanına kadar, ofis ekipmanı kiralama konusunda GRENKE’ye güvenebilirsiniz.

Audio-Visual ekipmanlar

Audio-Visual... Fikirlerinizi pratiğe dökün: Tek ihtiyacınız olan şey doğru ekipman. GRENKE'den; kamera, mikrofon ve ışıklandırma ekipmanları için kiralama fırsatları yakalayabilirsiniz.

Medikal ekipmanlar

İnsanların sağlığı, önceliğinizdir. Kullandığınız ekipmanlara güvenebilmeniz gerekir. Medikal ekipman kiralaması söz konusu olduğunda bize güvenebilirsiniz.

Fotokopi ve yazıcılar

Fotokopi cihazları ve yazıcılar, ofislerde sürekli olarak kullanılır. Dolayısıyla bu cihazların dayanıklı olması gerekir. Ancak, yüksek kaliteli cihazlar genelde çok pahalıdır. Fakat GRENKE sayesinde bu durum artık sorun değil. Kolayca bizden kiralayabilirsiniz.

Kasa sistemleri

Şirketinizin gücünü koruyan şey satıştır. Doğru kasa sistemleri, size bu konuda destek olabilir. Yazar kasa bilgisayarları, kontrol panelleri, scannerlar, etiketleme makineleri ve uygun yazıcılar dâhildir. Bütün bunları nasıl edinebilirsiniz? Kiralayarak.

Kahve makineleri

Tek dokunuşla kahvenizi alabileceğiniz bir makine, güne harika bir başlangıç demektir. Kahve makinesi kiralayarak bu hissi çalışanlarınızla paylaşın.

Kompresörler

Kompresörler, şantiyelerden atölyelere birçok alanın yanı sıra temizlik de dâhil olmak üzere her türlü uygulamada kullanılır. Kompresörlere neden ihtiyacınız olursa olsun, maliyet konusunda üstünüzdeki baskıyı azaltacağımızdan şüpheniz olmasın. Bütün bunları GRENKE'den kiralayabilirsiniz. 

LED teknolojileri

Dünyayı aydınlatıyorsunuz. LED teknolojileri, aydınlatmanın eşsiz bir yöntemi olmanın yanı sıra, yaratıcılık ve yenilik konusunda da inanılmaz bir potansiyel taşır. Ancak, pek de uygun fiyatlı değildir. Bu noktada biz devreye giriyoruz. GRENKE sayesinde yüksek maliyetler artık sorun değil.

Multimedya ekipmanları

Multimedya ekipmanlarına her alanda ihtiyaç duyulur. Projektörler, monitörler, projeksiyon ekranları, monitör tutucular, kulaklık stantları ve diğer birçok ekipman bu kapsama dâhildir. Bunların tamamını GRENKE aracılığıyla kiralayabilirsiniz.

Telekomünikasyon sistemleri

Günlük işlerde, kusursuz iletişim genelde kritik öneme sahiptir. Bu nedenle, telekomünikasyon sistemlerinin kiralanması konusunda da size yardımcı oluyoruz.

Makine/Ekipman

Atölyenizde, işinizi kolaylaştıran birçok makine-ekipman bulunur. Doğru kiralama çözümleri için GRENKE yanınızda.

Temizlik teknolojisi

Zemin temizleme makineleri, elektrikli süpürgeler ve basınçlı yıkayıcılar ile her zaman temiz kalın. Maliyeti düşük tutmanız konusunda size yardımcı oluyoruz. GRENKE ile kiralayabilirsiniz.

Yazılım

Donanımınız zaten varsa ve ihtiyacınız olan şey yazılımlarsa yine bize başvurabilirsiniz. Yazılımlarınızı bile GRENKE aracılığıyla kiralayabilirsiniz 

Güvenlik sistemleri

Güvenlik sistemleri, alarm sistemleri ve güvenlik kameraları ile şirketinizi ve çalışma alanlarınızdaki birçok değerli ekipmanı korumalısınız. Bu ekipmanları da GRENKE'den kiralayabilirsiniz.

Elektrikli Bisikletler

Trafikte uzun saatler geçirme derdinden kurtulurken bir yandan da çevreyi koruyup sağlığınızı iyileştirmek ister misiniz? Şirketinizde, en yeni elektrikli bisikletleri kullanmak ister misiniz? GRENKE ile çalışanlarınızın sağlıklı ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

1 / 20

Kiralamayı nasıl yapıyoruz?

Daha az ödeyin, daha fazla kazanın

İHTİYAÇ
Bir hastanenin tüm hasta yataklarını değiştirmesi gerekiyor. Hastane, işlerinin devamlığını korumak için tüm yatakları birden değiştirmektense bunu bölüm bölüm ve zaman içinde yapmayı planlıyor.

 

ÇÖZÜM
Genel Kiralama Sözleşmesi yaparak hastane, farklı zamanlarda ilave maliyetlere katlanmadan bölüm bölüm yatakları değiştirebiliyor. 

Adım adım

İHTİYAÇ
Bir üretim atölyesinin freze makinesi bozuldu. Atölyenin günlük çalışma yoğunluğuna dayanabilecek bir makineye ihtiyacı var. 

 

ÇÖZÜM
Atölye, her ay sabit bir taksit ödeyerek kiralama yapıyor. Kira döneminin sonunda , ekipmanı kullanmaya devam edebiliyor veya makineyi daha yeni bir modeliyle değiştirerek arıza yaşanması riskini azaltabiliyor.
 

Küçük şirketlerin büyük işler başarmasını sağlıyoruz

İHTİYAÇ
Küçük bir organik gida perakendecisi, online satış sistemine geçmek istiyor. Ancak istediği sistem çok pahalı ve peşin ödeyemez.


ÇÖZÜM
Perakendeci, Kira Sözleşmesi yaparak her ay sabit bir ücretle istediği online satış sistemine kolayca ulaşabiliyor. 

Kiralama seçeneklerimiz

Sektör, büyüklük, ihtiyaçlar. Bunlar, her şirketi özel yapan detaylardır. Bu nedenle, size kiralamadan fazlasını sunuyoruz.

Kiralamada deneyim

Ofis ekipmanları kiralamaya 1978 yılında başladık. Kendi alanımızda öncüyüz.

Kiralama alanında başarılıyız

1978 yılında ilk işe başladığımız ve uzman olduğumuz alan, kiralamadır.

Her işletmeye, ihtiyaç duyduğu ekipmana ulaşma fırsatı vermek istiyoruz. Kiralama, birçok müşterinin tercih ettiiği bir seçenektir.

info

İş ortağımız olun

Bayi olarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek istersiniz. Bunu, GRENKE'den destek alarak yapabilirsiniz. GRENKE ortağı olarak müşterilerinize çeşitli ödeme seçenekleri ve özel koşullar sunma şansına sahip olacaksınız.

GRENKE hep daha fazlasını sunuyor

Bu çözüm ilginizi çekebilir.

Esneklik

Bazen en önemli konu, ihtiyacınız olan ekipmana nasıl ulaşacağınız değil, ödeme gücü gibi temel sorunlardır. Girişimcilerin, sürekli büyüyen ihtiyaçları ile kısa süre içinde finansal piyasadaki limitlerinin tıkandığını herkesten iyi bilirsiniz. GRENKE ile bu esnekliğinizi nasıl koruyabileceğinizi öğrenin.