Şirketler için GRENKE

Kiralama yaparak nakit akışınızı düzenleyebilirsiniz. Bir girişimci olarak, tam anlamıyla neye ihtiyacınız olduğunu bilen uzman satış yöneticilerimizle çalışabilir ve diğer bir deyişle, GRENKE uzmanlığından yararlanabilirsiniz.

Oldukça rekabetçi bir piyasada neredeyse hiçbir şeye vaktiniz olmaz. Teknolojiyi yakalayabilmek ve buna uygun güncel çalışma ortamları yaratabilmek için ise sürekli yatırım gerekir.  Peki bütün bu yatırımları yaparken, finansal durumunuzu nasıl koruyacaksınız?

Cevap deneyimli iş ortağınız GRENKE. Kiralamayla, size fikirlerinizi geliştirme özgürlüğü sunuyoruz.

GRENKE sizin için her şeyi kolaylaştırıyor.

Bir girişimci olarak, özellikle de finans konusunda hiçbir şeyi yarım yapamazsınız. Hızlı, kolay ve benzersiz avantajlar sunan GRENKE, sizin için güvenilir bir kaynaktır.

Etkili

Basit

İzlenebilir

Size Özel

Etkili

Basit

İzlenebilir

Size Özel

Hizmetlerimiz, rakiplerinizden hep bir adım önde olmanıza yardımcı olur

GRENKE kiralama çözümleriyle, saha satışında kullanılan dizüstü bilgisayarlardan ve 3D yazıcılardan tutun, her türlü ofis mobilyalarına kadar, üretkenliğinizi, rekabet gücünüzü koruyarak çalışma ortamınızı iyileştirin ve yenileyin.

Deneyim, güven verir

GRENKE fırsatlarıyla girişimci ruhunuzu özgürce ortaya koyabilirsiniz. Her şey size özeldir ve en uygun koşullarla gerçekleştirilir.

Başarınızdan güç alıyoruz

1978’den beri, işlerini en uygun koşullarla yoluna koymak isteyen şirketlere yardım ediyor olmaktan çok memnunuz. GRENKE, küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok yönlü bir yardımcıdır. 

Endüstri, perakende veya hizmet sektöründe olmanız farketmez. Her sektördeki iş ortaklarımız ve 40 yılı aşkın deneyimimizle sizi destekliyoruz.

Özel kiralama çözümlerimiz

Bu harika fırsatlarla, şirketinizi ileriye taşıyabiliriz:

Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00