Hizmet sağlayıcılar için GRENKE

Müşterilerinizin karşılaştığı zorlukları ele alma şekliniz gerçekten örnek niteliğinde. Ancak, kendi karşılaştığınız zorluklar konusunda da bu kadar iyi misiniz? Özellikle de finansal gücünüzün sınırlı olduğu ve hızlı hareket etmeniz gereken durumlarda. Size mükemmel uyum sağlayan çözümlerimiz sayesinde bu hiç sorun değil.

Yeni dizüstü bilgisayarlara ihtiyacı olan dijital bir ajanstan sorumlu olabilirsiniz. Belki de bir seyahat acentesi işletiyor ve ofis mobilyası kiralamayı düşünüyorsunuzdur. Ekipman alınması gereken bir fitness salonu açmış da olabilirsiniz. Verdiğiniz hizmet ne olursa olsun, hepsinin tek bir ortak noktası vardır: Mutlak müşteri odağı. 

Size özel tasarlanmış, hemen erişebileceğiniz, uygun kiralama çözümlerimize göz atın. Satış yöneticilerimizin profesyonel bir şekilde sunduğu çözümler. Sizin için neden doğru iş ortağı olduğumuzu öğrenin.

Bizi arayın

Bizimle iletişime geçin:

+90 212 339 93 10

Pzt. - Cuma 9.00 - 18.00

Sizin kadar müşteri odaklı

Neden bizi seçmelisiniz? Cevap çok basit: Bizler de 1978’den beri hizmet sağlayıcı olarak çalışıyoruz. Hızlı kararlar almanın, müşterilerinizin ihtiyaçlarına ayak uydurmanın, müşterilerinizle birlikte büyümenin, hatta bazen kendinizi aşmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Müthiş bir his, değil mi? Bizimle çalışın ve hizmet veren firmaların ihtiyaçlarını karşılama konusundaki uzmanlığımızdan faydalanın.

Hangi kiralama tipi size uygun?

Teste başlayın! Soru Sonuç

Üç adımda size en uygun kiralama çözümümüze ulaşabilirsiniz

Yatırım ihtiyaçlarınıza göre birden fazla çözümümüz bulunmaktadır. Hangisinin size uygun olduğunu öğrenmek için testimize hemen başlayabilirsiniz.

Yılda birden fazla mı yatırım yapıyorsunuz?

İşletmeniz için farklı ekipman türlerine düzenli olarak yatırım yapıyor musunuz?

Kiralama işlemlerinizin organizasyon ve sözleşmeleri zamanınızı çok alıyor mu? 

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Genel Kira Sözleşmesidir

Yüksek yatırım ihtiyaçlarınız nedeniyle, esnekliğe gereksinim duyuyorsunuz. GRENKE Genel Kiralama Sözleşmesi size tam da bunu sunuyor. Bu sözleşmeyle, ofis ekipmanlarını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kiralayabilirsiniz. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sizin için doğru kiralama seçeneği, Kira Sözleşmesidir

Yatırım planlarınız konusunda size kesinlik sunan tutarlı taksitler arıyor, aynı zamanda esnekliğinizi de korumak istiyorsunuz. Öyleyse aradığınızı buldunuz: GRENKE’nin Kira Sözleşmesi sizin için doğru seçim. Size tavsiye vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Teste başlayın!
Evet
Hayır

Ne planlıyorsunuz?

Mükemmel donanımlı

Sunucular, bilgisayarlar, yazılımlar... Bunları her zaman satın almak zorunda değilsiniz. Kiralama yapabilirsiniz. Bu şekilde, bir yandan büyürken diğer yandan müşteri ihtiyaçlarına daha esnek şekilde yanıt verebilirsiniz. Ayrıca, her zaman en yeni ekipmanları kullanmış olursunuz.

Daha büyük düşünün, daha çok büyüyün

Büyük planlarınız varsa finansal kaygılarınızın sizi engellemesine izin vermeyin. Yatırımlar yapmak için gereken özgürlüğü elde edin. GRENKE Genel Kiralama Sözleşmesini seçip, hayalinizdeki ekipmanları istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz anda kiralayın.

Yeni gelişmelere ayak uydurun

Geleceği tahmin etmek mümkün olmayabilir. Ancak, geleceğin karşımıza çıkaracağı her şeye uyum sağlayabilmek imkansız değildir. İster yeni bir iş, ister yeni müşteri gerekliliklerinden kaynaklanıyor olsun, her zaman için en yeni teknolojileri kullandığınızdan emin olun. Kira Sözleşmesi ile en yeni IT ekipmanlarını, Audio-Visual teknolojieri ve çok daha fazlasını kiralayın.

 

whitepaper

İhtiyaçlarınız özeldir. Bizden alacağınız danışmanlık da size özeldir.

Oldukça farklı bir yatırım ihtiyacınız mı var? Gelin, konuşalım. Sizinle bizzat ilgilenmekten memnuniyet duyarız.

Hizmet firmaları için popüler çözümler

Size nasıl yardım edebileceğimizden hâlâ emin değil misiniz? Bütün çözümlerimize birden göz atın.