Login alanı

 
 

Sizde partner olun!

Üretici ya da satıcı olarak yapacağımız işbirliği sonucunda ne gibi avantajlar sağlayacağınızı öğrenin. Daha fazlası için lütfen okuyunuz

 

Biz sizin için varız!

Teklifimiz veya hizmetlerimiz ile ilgili sorularınız mı var?

 

Bizi telefonla arayın +90 212 339 9 339 veya iletişim formumuzu kullanın İletişim formumu. Size memnuniyetle destek olmaya hazırız.

 

 
 

Daha iyi şartlarla operasyonel kiralama: Genel Kiralama Sözleşmesi

GRENKE'nin komple dertsiz paketinin keyfini çıkarın: Tam esneklik + Planlama güvenliği + Avantajlı koşullar = Genel Kiralama Sözleşmesi. Süreç de aynen bu fatura kadar kolay.

 
 

Fikriniz için bir çerçeve: sözleşme, sözleşme değerlendirin.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin IT-kiralama ile ilgili amaçları nadiren büyük çaplıdır. Daha ziyade hep bir birinden bağımsız, küçük ve en küçük düzeyde tedarikler gelmektedir. Bunun üzerine GRENKE Dispo-Çerçeve sözleşmesi fikri doğmuştur. Bu birçok münferit sözleşmenin, bir büyük hacimli sözleşme olarak görülmesini sağlamaktadır. Bu, şu anlama gelmektedir: sözleşme kapsamındaki on iki ay boyunca her türlü ürünü için, birbirinden bağımsız olarak kiralama yapabilirsiniz ve bu işlemleri en küçük tedarik değeri olan 500,- Euro’da dahil olmak üzere “Büyük kapsamlı sipariş” şartlarıyla yürüteceksiniz. Bu süre zarfında ne zaman, ne kadar yatırım yapacağınızı, teknik ihtiyaçlarınız ve ticari gelişiminize göre siz karar vereceksiniz.

Sözleşme size, gerek büro, fotokopi veya telekomünikasyon alanında, gerekse medikal veya güvenlik alanındaki yatırım varlıklarını finanse etme ya da makine veya büro donanımı temini için olanaklar sunmaktadır. Bu nedenle her kiralama objesi için optimal vadeyi ve sözleşme düzenlemesini seçiyorsunuz – ve bunu da Dispo çerçeve sözleşmesi kapsamındaki avantaj şartları dahilinde yapıyorsunuz.